Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

System śmieciowy: czy wykorzystaliśmy szanse?

MPO Kraków, operator krakowskiego systemu gospodarki odpadami patronuje ogólnopolskiej konferencji pn. „Nowy system gospodarki odpadami po sześciu miesiącach funkcjonowania. Czy wykorzystaliśmy szanse?". Wydarzenie odbędzie się w dniach 27 lutego – 1 marca w hotelu Galaxy w Krakowie.

Organizatorami krakowskiej konferencji są Krajowa Izba Gospodarki Odpadami i firma LogicSynergy. Kilkudniowe spotkanie, w którym udział wezmą samorządowcy, przedsiębiorcy z branży odpadów oraz eksperci w tej dziedzinie poświęcone będzie dotychczasowym doświadczeniom po pierwszych miesiącach funkcjonowania nowego systemu śmieciowego. Konferencja będzie doskonałą okazją do podsumowań i oceny, na ile założenia systemu są adekwatne do polskich uwarunkowań. Uczestnicy zastanowią się również, czy szanse na lepsze funkcjonowanie systemu zagospodarowania odpadów komunalnych w Polsce zostały wykorzystane.

Ogólnopolska konferencja pn. „Nowy system gospodarki odpadami po sześciu miesiącach funkcjonowania. Czy wykorzystaliśmy szanse?" odbędzie się w dniach 27 lutego – 1 marca w krakowskim hotelu Galaxy. Dodatkowe informacje o wydarzeniu, a także formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronach internetowych: www.kigo.pl, www.mpo.krakow.pl i www.logicsynergy.pl.

pokaż metkę
Autor: JAN MACHOWSKI
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Data publikacji: 2014-02-06
Data aktualizacji: 2014-02-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat