Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Z komputerem na TY

Persona Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy w Inowrocławiu zaprasza do bezpłatnego udziału w szkoleniach ECDL Start w ramach projektu: „Z komputerem na TY – kursy ECDL podnoszące kwalifikacje, wiedzę i umiejętności obsługi komputera wśród mieszkańców województwa małopolskiego".

Szkolenia ECDL Start skierowane są do osób powyżej 50 roku życia, z wykształceniem maksymalnie średnim, zamieszkujących teren wiejski, niepełnosprawnych, bezrobotnych, z województwa małopolskiego. Głównym celem  projektu jest nabycie lub podniesienie kompetencji i umiejętności w obsłudze komputera, które zwiększają szanse na rynku pracy.

Podczas szkolenia przedstawione zostaną podstawowe techniki informatyczne w tym podstawy użytkowania i zastosowania komputerów. Uczestnicy zapoznają się z pracą z ikonami, oknami, zarządzaniem i pracą z plikami, kompresją plików, drukowaniem i zabezpieczeniem komputera przed wirusami. W trakcie zajęć poruszona zostanie między innymi tematyka przetwarzania tekstu, tworzenia tabel, wstawiania grafiki i wykresów a także Internet, wyszukiwanie informacji i poczta elektroniczna.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach europejskiego Funduszu Społecznego.

ULOTKA 1

ULOTKA 2

plakat

pokaż metkę
Autor: KATARZYNA CZUBERNAT
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Data publikacji: 2014-01-27
Data aktualizacji: 2014-01-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź