Nasze miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Procesja na Skałkę utrudnienia w ruchu

W niedzielę 8 maja, w związku z przejściem procesji ku czci św. Stanisława Biskupa i Męczennika, wystąpią utrudnienia w ruchu w centrum miasta. Wstrzymany też czasowo zostanie przejazd środków komunikacji miejskiej.

Utrudnienia pojawią się na trasie procesji, a więc: Wawel, ul. Podzamcze, ul. Św. Idziego, ul. Stradomska, ul. Krakowska, ul. Skałeczna do kościoła OO. Paulinów na Skałce. W godzinach od 8.30 do 14.00 wystąpią wstrzymania ruchu kołowego i komunikacji miejskiej na ul. Stradomskiej, ul. Krakowskiej, ul. Dietla, ul. św. Gertrudy.

Ponadto od godziny 7.00 zamknięte dla ruchu zostaną ulice Augustiańska (odcinek pomiędzy ul. Węgłową a ul. Paulińską) i Skałeczna, a od 7.30 zamknięte będą ulice Podzamcze, św. Idziego, Kanonicza i Grodzka (odcinek od ul. Poselskiej).

Nie będzie można parkować na ulicach Augustiańskiej (odcinek pomiędzy ul. Węgłową a ul. Paulińską), Skałecznej, Podzamcze i św. Idziego.

Szczegółowe informacje na temat utrudnień i zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej dostępne są na stronie www.zikit.krakow.pl. (M)

pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2011-05-05
Data aktualizacji: 2011-05-05
Powrót

Zobacz także

Znajdź