Odwiedź Kraków rozwiń menu

Polityka zrównoważonej turystyki rozwiń

Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Unia wspiera sektor turystyczny

Dzięki dofinansowaniu z EFS, w województwie małopolskim odbędzie się program szkoleniowy na licencji największej instytucji marketingowej na świecie – The Chartered Institute of Marketing, z siedzibą w Londynie (CIM). Program Diploma In Hospitality and Tourism Marketing adresowany jest do mikro i małych przedsiębiorstw z sektora turystyki i czasu wolnego z regionu małopolskiego.

Diploma in Hospitality and Tourism Marketing to program, który daje uczestnikom szansę zrozumienia i zastosowania różnych metod i narzędzi badania nabywców, prowadzenia działań promocyjnych, budowy relacji z klientami, oceny efektywności prowadzonych działań, poszukiwania innowacyjnych możliwości rozwoju i zarządzania biznesem, a w rezultacie, podniesienia konkurencyjności firm sektora turystyki i czasu wolnego na rynku globalnym.

Program składa się z dziewięciu dwudniowych sesji szkoleniowych, zamkniętych tematycznie (m.in. psychologia klienta, specyfika marketingu usług turystycznych, strategie przedsiębiorstw rynku turystycznego).

Termin inauguracji: 2 kwietnia 2011 (gr. A), 21 maja 2011 (gr. B)

Termin składania dokumentów zgłoszeniowych: 31 marca 2011 (gr. A), 19 maja 2011 (gr. B).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w programie proszone są o kontakt z Joanną Drezner (jdrezner@questus.pl, tel. 691 366 116) lub Maciejem Plichtą (mplichta@questus.pl, tel. 601 098 038). Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.akademia.questus.pl/dtm.html. (KF)

pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2011-03-17
Data aktualizacji: 2011-03-17
Powrót

Zobacz także

Znajdź