Odwiedź Kraków rozwiń menu

Polityka zrównoważonej turystyki rozwiń

Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Biuro Kongresów promuje Kraków

Event Venues & Banquet Halls” to nowe, angielskie wydawnictwo promocyjne Biura Kongresów. Opisano w nim 27 wyjątkowych miejsc, w których można organizować imprezy (m.in. bankiety, przyjęcia powitalne oraz wydarzenia towarzyszące spotkaniom biznesowym).

Wśród opisanych miejsc znajdują się m.in. wnętrza krakowskich muzeów – w tym unikatowe w skali światowej muzeum znajdujące się pod płytą Rynku Głównego w Krakowie, stylowe miejskie pałace, sale Uniwersytetu Jagiellońskiego, gotyckie i renesansowe sale zamkowe oraz komory solne kopalni w Wieliczce. Na uwagę zasługuje także dziewiętnastowieczna holenderska barka „Alrina” przycumowana do wiślanego nadbrzeża – to pierwsze w Polsce centrum konferencyjne na wodzie.

Wszystkie rekomendowane przez Urząd Miasta miejsca gwarantują nie tylko nadzwyczajną oprawę spotkań w Krakowie i jego okolicach, ale także nowoczesną infrastrukturę multimedialną połączoną z ekskluzywnym cateringiem oraz profesjonalną, doświadczoną obsługą.

Folder będzie dystrybuowany wśród podmiotów turystyki biznesowej m. in. na międzynarodowych targach. Wydawnictwo dostępne jest w wersji drukowanej, można je także pobrać w formacie PDF ze strony internetowej www.conventionkrakow.pl (KF)

pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2011-02-23
Data aktualizacji: 2011-02-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź