Odwiedź Kraków rozwiń menu
 • +

  Kulinarny Kraków

 • Polityka zrównoważonej turystyki rozwiń
  Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
  Komunikat archiwalny

  Biuro Kongresów promuje Kraków

  Event Venues & Banquet Halls” to nowe, angielskie wydawnictwo promocyjne Biura Kongresów. Opisano w nim 27 wyjątkowych miejsc, w których można organizować imprezy (m.in. bankiety, przyjęcia powitalne oraz wydarzenia towarzyszące spotkaniom biznesowym).

  Wśród opisanych miejsc znajdują się m.in. wnętrza krakowskich muzeów – w tym unikatowe w skali światowej muzeum znajdujące się pod płytą Rynku Głównego w Krakowie, stylowe miejskie pałace, sale Uniwersytetu Jagiellońskiego, gotyckie i renesansowe sale zamkowe oraz komory solne kopalni w Wieliczce. Na uwagę zasługuje także dziewiętnastowieczna holenderska barka „Alrina” przycumowana do wiślanego nadbrzeża – to pierwsze w Polsce centrum konferencyjne na wodzie.

  Wszystkie rekomendowane przez Urząd Miasta miejsca gwarantują nie tylko nadzwyczajną oprawę spotkań w Krakowie i jego okolicach, ale także nowoczesną infrastrukturę multimedialną połączoną z ekskluzywnym cateringiem oraz profesjonalną, doświadczoną obsługą.

  Folder będzie dystrybuowany wśród podmiotów turystyki biznesowej m. in. na międzynarodowych targach. Wydawnictwo dostępne jest w wersji drukowanej, można je także pobrać w formacie PDF ze strony internetowej www.conventionkrakow.pl (KF)

  pokaż metkę
  Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
  Podmiot publikujący: Redakcja MPI
  Data publikacji: 2011-02-23
  Data aktualizacji: 2011-02-23
  Powrót

  Zobacz także

  Znajdź