Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Prezydent w Krynicy o nowym ładzie

Istotnym wydarzeniem pierwszego dnia Forum Ekonomicznego w Krynicy będzie panel „Rząd – Samorząd. W poszukiwaniu nowego ładu". W dyskusji weźmie udział Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Inauguracja „polskiego Davos" już dziś, 3 września.

Fot. Magiczny Kraków
Magiczny Kraków

3 września, w pierwszym dniu Forum Ekonomicznego w Krynicy Prezydent Jacek Majchrowski weźmie udział w panelu „Rząd – Samorząd. W poszukiwaniu nowego ładu".

Podczas pierwszego dnia „polskiego Davos" odbędzie się też uroczysta gala z udziałem najważniejszych gości. Gala połączona będzie z wręczeniem nagród XXIII Forum Ekonomicznego osobom oraz instytucjom, które w Europie Środkowo-Wschodniej nadają ton życiu publicznemu i społecznemu. Prezydent Krakowa wręczy nagrodę dla firmy roku. Z kolei Przewodniczący RMK Bogusław Kośmider wręczy Magdalénie Vášáryovej nagrodę im. Stanisława Vincenza, powołaną do życia na mocy uchwały RMK z 25 maja 2011 roku. Nagroda im. Stanisława Vincenza przyznawana jest corocznie za wybitne osiągnięcia w popularyzacji kultury regionu Europy Środkowowschodniej. W ubiegłych latach nagrodą tą uhonorowani zostali Martin Pollack i Andrzej Stasiuk.

pokaż metkę
Autor: JAN MACHOWSKI
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat