Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

„Już pływam” - opłaty za ubezpieczenie

W związku z rozpoczynająca się akcją „Już pływam" Urząd Miasta Krakowa informuje, że każdy uczestnik kursu zobowiązany jest przed pierwszymi zajęciami do uiszczenia opłaty w wysokości 6 zł za ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

W tym celu w dniach 2-3 września br. na basenach Com-Com Zone Nowa Huta oraz Com-Com Zone Prokocim przed każdymi zajęciami odbywającymi się w ramach tego projektu dyżurować będą pracownicy Wydziału Sportu UMK, którzy będą przyjmowali opłaty za ubezpieczenie.

Przypomnijmy, że projekt „Już pływam" skierowany jest szczególnie do dzieci, które jeszcze nie potrafią pływać. Na 15 lekcjach, które przeprowadzą trenerzy i instruktorzy pływania, uczniowie klas I-VI szkół podstawowych, będą mieli okazję nauczyć się pływać oraz zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa korzystania z kąpielisk i udzielania pierwszej pomocy.

Każdy uczestnik ponosi wyłącznie koszt ubezpieczenia, pozostałe koszty tj. wejście na basen, opłata trenerów i instruktorów finansowane są z budżetu Województwa Małopolskiego oraz środków Urzędu Miasta Krakowa.

pokaż metkę
Autor: Katarzyna Fiedorowicz
Osoba publikująca: Weronika Dulowska
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Data publikacji: 2013-08-29
Data aktualizacji: 2013-08-29
Powrót

Zobacz także

Znajdź