Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wybierz bezpieczne ciepło

Jeśli zarządzasz nieruchomościami lub jesteś właścicielem domu czy mieszkania, a przede wszystkim – masz w mieszkaniu gazowy piecyk, ten projekt adresowany jest do Ciebie. Dziś (23 lipca, wtorek) Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości w Krakowie organizuje seminarium dotyczące bezpiecznego sposobu ogrzewania wody w kontekście realizowanego przez MPEC S.A. projektu „Ciepło dla Krakowa. Kompleksowy program wykorzystania ciepła z miejskiej sieci ciepłowniczej".

Organizatorzy podkreślają, że intencją spotkania jest zachęcenie zarządców nieruchomości oraz właścicieli budynków do likwidacji piecyków gazowych i wymiany systemu ogrzewania wody na sposób tańszy, a przede wszystkim bardziej bezpieczny. Polega on na zastąpieniu dotychczasowej formy ogrzewania wody tzw. „ciepłem sieciowym".

W programie seminarium zaplanowano m.in. dyskusję na temat systemu ciepłowniczego Miasta Krakowa, programu „Ciepła woda użytkowa" (aspekty techniczne i korzyści), Programu Likwidacji Niskiej Emisji. Uczestnicy opowiedzą także o tym jak wdrożyć bezpieczny system ogrzewania wody.

Spotkanie rozpocznie się dziś (23 lipca, wtorek) o godz. 17:00 (Wyższa Szkoła Bankowości i Zarządzania, Al. Kijowska 14, sala nr 13, parter).

Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa pod adresem: www.szan.org.pl/page.php?id=5.

Partnerami projektu są: MPEC S.A., EDF Polska S.A. oraz Elektrownia Skawina.

Dodajmy, że seminarium jest częścią programu „Kompetentny Zarządca", który powstał w związku z planowaną, ustawową deregulacją zawodów, na liście których jest m.in. zarządca nieruchomości. Dzięki niemu ci, którzy posiadają obecnie licencję będą mogli podnieść swoje kwalifikacje i zwiększyć swoją konkurencyjność w nowych realiach. Z kolei właściciele nieruchomości łatwiej zweryfikują rynek i upewnią się komu najlepiej powierzyć w zarządzanie swoje lokum.

Więcej informacji o programie : www.szan.org.pl.

pokaż metkę
Autor: KINGA SADOWSKA
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Data publikacji: 2013-07-19
Data aktualizacji: 2013-07-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź