Komunikat archiwalny

Szkoła nowych technologii

Do dziś (4 sierpnia) małopolskie organizacje pozarządowe mogą zgłaszać swój udział do SZKOŁY nowych Technologii - bezpłatnego kompleksowego cyklu szkoleń z zakresu marketingu internetowego, email marketingu, projektowania stron www, ich pozycjonowania i przeprowadzania kampanii internetowych.

Szkoła nowych technologii
Fot. Stowarzyszenie „Pracownia Obywatelska”

SZKOŁA nowych Technologii dla małopolskich organizacji pozarządowych jest projektem, który realizuje Stowarzyszenie „Pracownia Obywatelska" przy współpracy z Urzędem Miasta Krakowa – Wydziałem Spraw Społecznych UMK (Miejskim Ośrodkiem Wspierania Inicjatyw Społecznych – MOWIS).

Celem szkoleń jest upowszechnianie wykorzystywania przez organizacje obywatelskie nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych, a przez to budowa silnego trzeciego sektora, działającego w oparciu o wysokie standardy.

Do bezpłatnego udziału w projekcie zakwalifikowanych zostanie 30 organizacji z całej Małopolski. 10 wyróżniających się organizacji otrzyma indywidualne wsparcie ekspertów - pomoc w odświeżeniu lub stworzeniu strony www lub zaprojektowaniu kampanii internetowej.

Szczegółowy program zajęć, informacje na temat projektu oraz link do formularza zgłoszeniowego można znaleźć w miejskim portalu dla organizacji pozarządowych www.ngo.krakow.pl.

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Zobacz także