Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Matrix Live: Film In Concert

Są już bilety na finałowy koncert tegorocznej edycji FMF - Festiwalu Muzyki Filmowej. Przypominamy, że ostatniego dnia festiwalu, w niedzielę (29 września), w hali ocynowni ArMittal Poland zabrzmi symultaniczne wykonanie koncertowe superprodukcji amerykańsko-australijskiej: Matrix. Gościem honorowym wydarzenia i równocześnie dyrygentem będzie sam Don Davis - autor muzyki do tej kultowej trylogii.

Bilety można kupić za pośrednictwem portalu www.eventim.pl oraz w trzech punktach sieci informacji miejskiej InfoKraków: przy ul. św. Jana 2, w Pawilonie Wyspiańskiego (pl. Wszystkich Świętych 2) oraz w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11). Kosztują 80 zł (sektor A) i 50 zł (sektor B).

Koncert Matrix Live: Film In Concert będzie rozrywką przyszłości na najwyższym poziomie. Wizjonerskie obrazy science fiction zostaną połączone z brzmieniem dużej orkiestry symfonicznej i chóru. Film zostanie zaprezentowany na wielkim ekranie w jakości HD, a nowe technologie wykorzystywane w produkcji widowiska zapewnią niezapomniane wrażenia. Matrix w wersji symultanicznej to wyjątkowe doświadczenie muzyczne i wizualne, a także spore wyzwanie pod względem realizacji technicznej i muzycznej. W przeciwieństwie do zwykłego seansu kinowego czy koncertu widzowie będą mieć do czynienia z dziełem totalnym, wciskającym publiczność w fotele od pierwszej do ostatniej sekundy.

Przypominamy, że finałowy koncert to nie jedyna ważna informacja dla fanów festiwalu. W tym roku, zamiast jak dotychczas w maju, zapraszamy na FMF w ostatni weekend września. Festiwal rozpocznie się 26 września i potrwa cztery dni (do 29 września). Festiwal organizują: miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe i radio RMF Classic.

pokaż metkę
Autor: KATARZYNA FIEDROWICZ-RAZMUS
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2013-04-11
Data aktualizacji: 2013-04-12
Powrót

Zobacz także

Znajdź