Gruziński balet z chórem i orkiestrą na żywo w Krakowie
Tradycyjne fragmenty muzyki gruzińskiej w zupełnie nowej odsłonie, wykonane przez orkiestrę na żywo, a także widowiskowe tańce różnych regionów w interpretacji legendarnego Bachana Chanturia. To wszystko podczas dwóch występów jednego dnia, 9 marca, o godz. 15.30 i 19.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków.
Aphkhazeti to nie tylko zespół o blisko 100-letniej historii. To legenda, która przetrwała próbę czasu, wojnę, a także trudne momenty przemian. Mimo wyzwań historycznych, zachował swój jedyny w swoim rodzaju charakter, duszę i kolorystykę.
W rękach legendarnego dyrektora artystycznego – Bachana Chanturia, tradycyjne tańce nabierają nowego życia, a muzyka staje się bardziej porywająca niż kiedykolwiek wcześniej. Przygotuj się na fascynujące show: Choreonicon – tu tradycyjne melodie Gruzji spotykają się z nowoczesnym brzmieniem i choreografią.
Aphkhazeti to tradycyjne fragmenty muzyki gruzińskiej w zupełnie nowej odsłonie, wykonane przez orkiestrę na żywo, a także widowiskowe tańce różnych regionów w interpretacji Bachana Chanturia.
Więcej na stronie wydarzenia.