Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Krakowski Magistrat nagrodzony Złotym Godłem

Urząd Miasta Krakowa zdobył Złote Godło w konkursie „Najwyższa Jakość Quality International 2010" w kategorii QI Order za system zarządzania jakością w urzędzie. Nagrodę odebrała w czwartek  (14 października) w Katowicach Dyrektor Magistratu Marta Nowak.

„Zwycięstwo w konkursie jest potwierdzeniem najwyższych standardów stosowanych w krakowskim Magistracie” – skomentował przyznanie wyróżnienia Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Do udziału w konkursie zgłosiło się ponad 300 uczestników, reprezentujących 3 kategorie: QI Product – produkt najwyższej jakości, QI Services – usługi najwyższej jakości oraz QI Order – zarządzanie najwyższej jakości. To właśnie w tej ostatniej kategorii bezkonkurencyjny okazał się Urząd Miasta Krakowa, o którego zgłoszeniu do konkursu zadecydował Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. W aplikacji zgłoszeniowej Urząd Miasta Krakowa podniósł kwestię funkcjonującego od 2006 roku w Magistracie systemu zarządzania jakością, szczególnie w aspekcie zmiany świadomości i ukierunkowania działań na potrzeby klientów, poznawanych poprzez cykliczne metodyczne badanie satysfakcji klientów, tworzenia kultury innowacji, integracji procesów z zadaniami budżetowymi, zwiększonej liczby szkoleń czy też poprawy skuteczności, efektywności działań i osiąganych rezultatów. Urząd Miasta Krakowa realizuje również program „Rozwój systemu zarządzania Urzędem”, dofinansowany z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w ramach którego doskonali swój system i wdraża nowe narzędzia zarządcze (metoda samooceny CAF, wprowadzenie zarządzania projektami czy też systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji).

Konkurs jest organizowany przez redakcję „Forum Biznesu" pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Przedsięwzięcie ma na celu wyłonienie i uhonorowanie podmiotów odznaczających się szczególną dbałością o najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. (PW).

pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat