Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Kultura w prezencie w Nowohuckim Centrum Kultury

Zbliża się miesiąc obfitujący w popularne imieniny i święta – nieodmiennie kojarzące się z wzajemnym obdarowywaniem, zwykle poprzedzonym uciążliwym buszowanie pomiędzy sklepowymi półkami w poszukiwaniu właściwego podarunku. Nowohuckie Centrum Kultury ma proste, szybkie i skuteczne rozwiązanie tego problemu – kultura w prezencie!

Fot. Materiały organizatorów

W repertuarze NCK można przebierać jak w dużym, dobrze zaopatrzonym sklepie z upominkami

I tak – Barbarze proponujemy podarować bilet na kabaretowy recital Artura Andrusa, Tomaszowi powinien się spodobać koncert Andrzeja Sikorowskiego, a Adamowi i Ewie z pewnością przypadnie do gustu „Jezioro łabędzie”. Mateusz chętnie posłucha nowych piosenek Anity Lipnickiej, a Sylwester imieninowo mógłby się wybrać 31 grudnia na koncert tenorów nowej generacji Tre Voci.

Świętemu Mikołajowi i wszystkim aniołkom proponujemy kilka innych kulturalnych prezentów z górnej półki naszego sklepu, które z łatwością zmieszczą się pod poduszką i dobrze będą wyglądać pod choinką – bilety na koncert Kasi Kowalskiej, Igora Herbuta, Karnawałową Galę Operetkową, „Skrzypka na dachu” albo stand-up Kacpra Rucińskiego.

Podarujmy sobie dużo dobrej muzyki, nieco wzruszeń, moc emocji, chwile śmiechu i mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

Repertuar [PDF].

Więcej informacji na stronie: nck.krakow.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-11-17
Data aktualizacji: 2023-12-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź