Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Graj w ping ponga i zdobądź Puchar Bronowic

Lubisz grać w tenisa stołowego? Chcesz spotkać innych miłośników tej dyscypliny i poczuć smak przyjaznej rywalizacji? Jeśli tak, weź udział w bezpłatnych zawodach „Puchar Bronowic – Open”, organizowanych przez KS Bronowianka.

Fot. pixabay.com

W zawodach „Puchar Bronowic – Open” – w małej hali KS Bronowianka przy ul. Zarzecze 124 A – może wziąć udział każdy – bez względu na wiek, płeć czy status pingpongowego amatora lub profesjonalisty. Dla najlepszych zawodników każdej edycji przewidziano pamiątkowe dyplomy, zaś na koniec cyklu, za miejsca 1-8 w klasyfikacji generalnej – dyplomy i puchary. Dla startujących pań zaplanowano także, w dodatkowej punktacji, puchary dla trzech najlepszych kobiet.

W końcowej klasyfikacji uwzględniane będą trzy najlepsze wyniki (nie będzie brany po uwagę jeden najsłabszy wynik z całego cyklu lub brak udziału). Organizator zastrzega, że system rozgrywek uzależniony będzie od liczby startujących zawodników.

Na godzinę 16.00 zaplanowano zapisy i rozgrzewkę, natomiast sama rozgrywka rozpocznie się o 16.30. Terminy turniejów: 19 i 26 listopada, 3 i 10 grudnia.

Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

Więcej informacji o turniejach w formule open udzielają Andrzej Wieczorek (tel. 600 243 832) oraz Andrzej Wojtas (tel. 503 192 354)

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-11-16
Data aktualizacji: 2023-12-07
Powrót

Zobacz także

Znajdź