Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

O zarządzaniu nieruchomościami! Pierwszy taki kongres w Krakowie

Krakowski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości odbędzie się 1 grudnia i będzie pierwszym tego typu wydarzeniem w Krakowie. W programie zaplanowano wiele interesujących wystąpień, które w praktyczny sposób przybliżą zagadnienia związane z zarządzaniem budynkami mieszkalnymi i ich otoczeniem. Przedstawiciele miasta podzielą się wiedzą na temat prac budowlanych w obiektach objętych ochroną konserwatorską. By dołączyć do wydarzenia, wystarczy zarejestrować się online.

Fot. materiały prasowe

Kongres jest adresowany do osób odpowiedzialnych za zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi – zarządców, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, towarzystw budownictwa społecznego, jednostek budżetowych i spółek miejskich zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami oraz wszystkich osób związanych i zainteresowanych funkcjonowaniem rynku nieruchomości.

Poruszymy ważne kwestie mieszkaniowe

Doświadczeni eksperci i praktycy omówią m.in. nowe obowiązki wynikające z wprowadzenia świadectw charakterystyki energetycznej budynku, kwestie związane z obowiązkiem udostępnienia lokalu w związku z remontem lub przeglądem okresowym. Specjaliści opowiedzą także, jak rozliczyć dostawy ciepła we wspólnocie mieszkaniowej i zmodernizować lub wymienić windę w budynku. Nie zabraknie debaty, podczas której poruszony zostanie problem konieczności uregulowania rynku najmu krótkoterminowego.

Krakowski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości stwarza przestrzeń do dzielenia się wiedzą, opiniami oraz pomysłami dotyczącymi zarządzania nieruchomościami.

Poza uczestnictwem w wykładach i dyskusjach, warto zapoznać się z ofertą partnerów świadczących usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych oraz otrzymać bezpłatny egzemplarz miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa”.

Zarejestruj się – udział jest bezpłatny

Kongres odbędzie się 1 grudnia, o godz. 9.00, w auli głównej Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Poznaj program wydarzenia.

Zarejestruj się na wydarzenie na stronie kongresu.


Organizatorem wydarzenia jest wydawca miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa” – spółka Municipium SA oraz miasto Kraków.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-11-03
Data aktualizacji: 2023-11-28
Powrót

Zobacz także

Znajdź