Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zapisy do 9. Cracovia Półmaratonu Królewskiego oraz biegu Piątka dla krakowskiego sportu przedłużone!

Z uwagi na duże zainteresowanie 9. Cracovia Półmaratonem Królewskim, organizator zdecydował się zwiększyć limit startujących do 8888 zawodników oraz przedłużyć zapisy do dziś, 29 września włącznie. Do dziś także został wydłużony termin przyjmowania zgłoszeń do biegu na 5 km Piątka dla krakowskiego sportu.

9. Cracovia Półmaraton Królewski
Fot. Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

Zapisy do 9. Cracovia Półmaratonu Królewskiego

Zapisy internetowe do 9. Cracovia Półmaratonu Królewskiego przyjmowane są na stronie internetowej. Przed rejestracją, organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem biegu. Zgłoszenia internetowe przyjmowane będą do dziś, 29 września lub do dnia, w którym wyczerpany zostanie limit startujących. Jeżeli zostaną wolne miejsca, zapisy będą jeszcze prowadzone w Biurze Zawodów w dniach 6-7 października.

Za ważne zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej. W przypadku braku wpłaty niezwłocznie po rejestracji, zgłoszenie uważa się za nieważne.

Warunki uczestnictwa

Ustalony został nowy limit startujących – 8888 zawodników.

W biegu mogą wziąć udział osoby, które najpóźniej w dniu 8 października ukończą 18 lat.

Opłata startowa

170 złotych – do 29 września
200 złotych – 6-7 października w Biurze Zawodów, w przypadku niewyczerpania limitu startujących.

Wniesienie opłaty startowej możliwe jest wyłącznie poprzez system płatności PayU (bezpośrednie przekierowanie z profilu rejestracyjnego) do dnia 29 września, bezpośrednio po zgłoszeniu uczestnictwa lub – w przypadku niewyczerpania limitu startujących i przyjmowania zgłoszeń – w Biurze Zawodów gotówkowo lub kartą płatniczą według wyżej wymienionej stawki.

Brak wpłaty przy zgłoszeniu skutkuje usunięciem z listy startowej.

System PayU umożliwia wniesienie opłaty startowej w euro poprzez przeliczenie opłaty startowej według kursu euro z dnia dokonywania opłaty. W Biurze Zawodów nie ma możliwości płatności w euro.

Zapisy do biegu Piątka dla krakowskiego sportu

Wydłużone zostały również zapisy do biegu Piątka dla krakowskiego sportu. Zapisy trwają do 29 września lub do dnia wyczerpania limitu startujących i przyjmowane są na stronie internetowej. Limit startujących określony w regulaminie nie uległ zmianie i wynosi 1500 zawodników. Na liście startowej pozostało jeszcze około 450 wolnych miejsc.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-09-26
Data aktualizacji: 2023-09-29
Powrót

Zobacz także

Znajdź