Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Po angielsku po Krakowie, czyli warsztaty językowe dla dzieci

„Out and About/ Ruszaj w miasto!” to tytuł warsztatów językowych dla dzieci w wieku od 9 do 11 lat, które już dzisiaj odbędą się w Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej. Na uczestników czeka ciekawa podróż po naszym mieście połączona z kreatywną nauką języka angielskiego. Warsztaty, zorganizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, poprowadzi British Council. Początek o godz. 17.00.

Fot. pixabay.com

Warsztaty zostały zaplanowane w taki sposób, aby skutecznie łączyć naukę języka obcego z zabawą oraz zapoznawać najmłodszych z najważniejszymi zagadnieniami dotyczącymi codziennych działań proekologicznych.

Podczas zajęć dzieci będą m.in. tworzyć własne mapy Krakowa i zastanawiać się, jak najlepiej poruszać się po naszym mieście – tramwajem, rowerem czy pieszo. Nie zabraknie także nauki przydatnych zwrotów i słówek, które doskonale sprawdzą się podczas miejskich wycieczek.

Na warsztaty można zapisać się mailowo na adres: rezerwacje@cek.krakow.pl lub telefonicznie: 12 616 78 58 w godzinach 10.00–14.00.

pokaż metkę
Autor: Katarzyna Misiewicz
Osoba publikująca: Oliwia Stępień
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-09-20
Data aktualizacji: 2023-09-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź