Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Biegaj w Krakowie! Dzisiaj trening przy Błoniach

Już dzisiaj, 3 czerwca zapraszamy na kolejne bezpłatne zajęcia „Biegaj w Krakowie!” dla dorosłych, organizowane w ramach prowadzonego przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie. W tym tygodniu spotkanie tradycyjnie przy Błoniach Krakowskich – zbiórka o godz. 10.00 przed Sklepem Biegacza zlokalizowanym w pasażu Stadionu Miejskiego Cracovia.

Fot. materiały prasowe

W najbliższą sobotę, 3 czerwca, zapraszamy na kolejny trening z cyklu „Biegaj w Krakowie!”. Przyjść może każdy dorosły, bez względu na poziom zaawansowania. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Zajęcia prowadzi zespół wykwalifikowanych trenerów z doświadczeniem zawodniczym.

Kiedy: sobota, 3 czerwca, godz. 10.00

Gdzie: Błonia Krakowskie (zbiórka przed Sklepem Biegacza w pasażu Stadionu Miejskiego Cracovia przy ul. Józefa Kałuży 1)

Na najbliższe zajęcia nasi szkoleniowcy zaplanowali podbiegi. Ćwiczenia w głównej części treningu będą się jednak różnić o tych, jakie dotychczas poznali uczestnicy zajęć. Tym razem pobiegamy na dłuższym odcinku, jedynak z mniejszą dynamiką. Na koniec truchtem wrócimy na miejsce zbiórki.

Regulamin zajęć
Kadra trenerska

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Oliwia Stępień
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-05-31
Data aktualizacji: 2023-06-03
Powrót

Zobacz także

Znajdź