Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Grupa Judas Priest zagra w TAURON Arenie Kraków

Zespół Judas Priest ogłosił szczegóły przyszłorocznej europejskiej trasy koncertowej. Brytyjczycy wystąpią 30 marca 2024 r. w TAURON Arenie Kraków. Gośćmi specjalnymi będą Saxon i Uriah Heep.

Fot. TAURON Arena Kraków / materiały prasowe

Najbardziej pracowity zespół metalowy został wprowadzony do Rock & Roll Hall of Fame w 2022 roku - wcześniej w tym samym roku wyruszył w przełożoną światową trasę koncertową z okazji 50-lecia grupy – obejmowała ona koncerty w USA, Europie, Meksyku i Ameryce Południowej.

W 2023 r. zespół kontynuuje pracę nad nowym albumem studyjnym, który ma zostać wydany na początku przyszłego roku. W 2024 r. muzycy wyruszą w kolejną światową trasę koncertową, która rozpocznie się w Wielkiej Brytanii i będzie kontynuowana w Europie, a następnie w USA i nie tylko. Więcej szczegółów zostanie ujawnionych wkrótce.

Można śmiało powiedzieć, że Judas Priest od ponad 50 lat utrzymują miano jednego z największych i najlepszych brytyjskich zespołów.

Sprzedaż biletów na krakowski koncert rozpocznie się już 1 czerwca o godz. 11.00 na livenation.pl. Natomiast dzień wcześniej klienci Ticketmaster będą mogli zdobyć bilety w przedsprzedaży.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-05-26
Data aktualizacji: 2023-06-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź