Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Mini Mini Kraków Run – zapisy od 6 września

7 października – na dzień przed 9. Cracovia Półmaratonem Królewskim – odbędzie się kolejna odsłona Mini Mini Kraków Run. Najmłodsi biegacze wystartują, tak jak półmaratończycy, z okolic TAURON Areny Kraków, w której zlokalizowane będzie Biuro Zawodów imprezy.

Fot. materiały prasowe

W biegach organizowanych w ramach Mini Mini Kraków Run będą mogły wziąć udział dzieci od trzeciego do trzynastego roku życia (roczniki 2010–2020), dla których przygotowanych zostanie pięć kategorii wiekowych i dystansów. W sumie będzie mogło wystartować aż 2000 młodych miłośników aktywności fizycznej.

Zapisy do tegorocznej edycji Mini Mini Kraków Run rozpoczną się 6 września.

Zachęcamy dzieci i młodzież do aktywności fizycznej już od najmłodszych lat. Wszyscy będą mogli poczuć się jak dorośli biegacze. W pakiecie startowym otrzymają specjalną koszulkę, a każdy z zawodników, który ukończy bieg, dostanie też upominki oraz pamiątkowy medal. Mamy nadzieję, że będzie on motywacją do kolejnych startów!

Mali biegacze będą mieli swoje święto na dzień przed 9. Cracovia Półmaratonem Królewskim. Kto wie, może za kilka lat spróbują swoich sił i na tym dystansie.

Podczas biegu nie będzie dokonywany pomiar czasu i nie będą prowadzone żadne klasyfikacje – tego dnia najważniejsze mają być dobra zabawa i rozwijanie sportowej pasji.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-05-26
Data aktualizacji: 2023-06-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź