Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Porozmawiajmy o (nie)płodności

Już 3 czerwca odbędzie się Małopolski Dzień Płodności. Z tej okazji Fundacja PoMOC dla Płodności zaprasza na spotkanie pt. „Porozmawiajmy o (nie)płodności”, które odbędzie się w hotelu Novotel Kraków City West przy ul. Armii Krajowej 11. Wstęp wolny.

Małopolski Dzień Płodności 2023
Fot. materiały prasowe

Organizatorzy zapraszają na to wydarzenie wszystkie osoby, które chcą skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów poruszających zagadnienia dotyczące płodności. Wykłady ekspertów oraz możliwość bezpośredniego kontaktu i rozmowy ze specjalistami pozwolą pozyskać cenne wskazówki dotyczące dalszego leczenia.

– Na wydarzenie zapraszamy wszystkie osoby, które starają się o dziecko, lecz na swojej drodze natrafiły na trudności. Bez względu na to, czy dopiero otrzymaliście diagnozę i czujecie się przytłoczeni nową sytuacją, czy od lat staracie się o dziecko, a może przygotowujecie się do procedury in vitro lub macie ją już za sobą, to wydarzenie jest dla was – mówi Sylwia Bentkowska, prezes Fundacji PoMOC dla Płodności.

W spotkaniu wezmą udział specjaliści z krakowskich klinik leczenia niepłodności.

Małopolski Dzień Płodności odbędzie się w hotel Novotel Kraków City West przy ul. Armii Krajowej 11. Rejestracja uczestników w godz. 8.00-9.00.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie internetowej plodnosc.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-05-26
Data aktualizacji: 2023-06-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź