Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

27 maja wyjazdowy trening biegowy w Puszczy Niepołomickiej

Już dziś zapraszamy na kolejne bezpłatne zajęcia dla dorosłych z cyklu „Biegaj w Krakowie!”. Tradycyjnie, w ostatnią sobotę miesiąca odbędzie się tzw. trening wyjazdowy – w Puszczy Niepołomickiej. Zajęcia są organizowane w ramach tegorocznej edycji prowadzonego przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie projektu „Trenuj w Krakowie!”.

Fot. materiały prasowe

W tym tygodniu zapraszamy na kolejne zajęcia z cyklu „Biegaj w Krakowie!”. W ostatnią sobotę miesiąca czeka nas tzw. trening wyjazdowy – tym razem w Puszczy Niepołomickiej. Przyjechać może każdy dorosły, bez względu na poziom zaawansowania. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Zajęcia prowadzi zespół wykwalifikowanych trenerów z doświadczeniem zawodniczym.

Kiedy: sobota, 27 maja, godz. 9.00 (uwaga, w tym tygodniu widzimy się godzinę wcześniej niż zwykle!). Całoroczny harmonogram zajęć znajduje się tutaj.

Gdzie: Puszcza Niepołomicka, zbiórka na parkingu przy drodze krajowej nr 75 (bliższym jadąc od Niepołomic, dalszym od autostrady).

Nasi trenerzy zaplanowali spokojne rozbieganie na pętli o miękkim podłożu. Dodatkowo, podczas biegu wprowadzane będą zmiany tempa, które spróbujemy utrzymać na określonym odcinku. Tempo oraz długość biegu będą dostosowane do możliwości i stopnia zaawansowania uczestników zajęć.

Regulamin zajęć
Kadra trenerska

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Müller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-05-24
Data aktualizacji: 2023-05-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź