Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Konferencja CSR Poland 2023 w marcu w Krakowie

Dziś, 23 marca w Krakowie odbędzie się pierwsza edycja konferencji skupionej wokół społecznej odpowiedzialności biznesu – CSR Poland 2023. Tego samego dnia podczas uroczystej gali zostaną wręczone nagrody w towarzyszącym wydarzeniu konkursie – CSR Poland Awards dla firm i osób zaangażowanych społecznie.

CSR Poland 2023
Fot. materiały prasowe

Podczas konferencji w Hotelu Saskim przedstawione zostaną wybrane projekty firm w kilku blokach tematycznych. Tuż po nich odbędą się panele dyskusyjne. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkie firmy, które już realizują projekty społeczne lub planują rozpocząć takie działania w swojej organizacji.

Wydarzenie skierowane jest w szczególności do pracowników działów CSR, HR, PR i marketingu, employer brandingu, a także organizacji, instytucji, studentów i wszystkich zainteresowanych inicjatywami społecznymi realizowanymi przez biznes.

– Podczas tego wydarzenia chcielibyśmy zerwać z teoretycznymi rozważaniami na temat CSR i skupić na konkretnych przykładach. Firmy dostaną możliwość zaprezentowania swoich społecznych inicjatyw z praktycznej strony, by inni mogli się nimi zainspirować i zrobić coś dobrego w swojej organizacji. Chcemy, by ten event na stałe zagościł w kalendarzu imprez biznesowych w Polsce – tłumaczy Agnieszka Pleti z Fundacji Poland Business Run, organizatorka CSR Poland.

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala w Sukiennicach, podczas której zostaną nagrodzeni laureaci konkursu CSR Poland Awards. Już dziś można się do niego zgłaszać. Konkurs ma na celu docenienie najlepszych i najciekawszych inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Może wziąć w nim udział każda firma, posiadająca siedzibę lub oddział na terenie Polski, która w 2022 roku zrealizowała projekt CSR na rzecz swoich pracowników lub osób spoza organizacji.

By zgłosić się do konkursu CSR Poland Awards wystarczyło wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy z opisem projektu lub lidera działań CSR. Termin nadsyłania zgłoszeń upłynął 28 lutego. Regulamin, a także bilety na konferencję dostępne są na stronie internetowej csrpoland.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Poland Business Run.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-02-13
Data aktualizacji: 2023-03-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź