Klimat rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Maratony pisania projektów budżetu obywatelskiego 2023

Po dwuletniej przerwie spowodowanej ograniczeniami w organizacji spotkań z mieszkańcami wracamy do organizacji wydarzeń pn. Maratony pisania projektów. W ramach X edycji budżetu obywatelskiego odbyły się trzy spotkania z mieszkańcami, przy wsparciu merytorycznym pracowników Urzędu Miasta Krakowa i miejskich jednostek organizacyjnych, m.in. Zarządu Zieleni Miejskiej, Zarządu Dróg Miasta Krakowa, Zarządu Infrastruktury Sportowej, Miejskiego Centrum Obsługi Oświaty, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i instytucji kultury.

Fot. UMK

Czy są Maratony pisania projektów?

Maratony to spotkania otwarte, podczas których mieszkańcy na udostępnionych komputerach mogą przygotować i złożyć wnioski do budżetu obywatelskiego. Ich celem jest wsparcie merytoryczne wnioskodawców, przekazywanie informacji na temat najważniejszych kwestii przydatnych przy tworzeniu projektów oraz udzielenie ewentualnych wskazówek.

Merytoryczne wsparcie pracowników, którzy na co dzień zajmujących się oceną i realizacją zwycięskich zadań jest niewątpliwym atutem maratonów, gdyż pozwoli mieszkańcom na zweryfikowanie ich pomysłów. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

Maratony pisania projektów odbyły się w terminach:

  • sobota, 18 lutego w godz. 10.00-14.00 – Klaster Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22, ul. Zabłocie 22,
  • środa, 22 lutego w godz. 17.00-20.00 – Miejsce Aktywności Mieszkańców Kozłówek, ul. Na Kozłówce 25,
  • środa, 1 marca w godz. 17.00-20.00 – Centrum Obywatelskie Centrum C 10, os. Centrum C 10, lokal nr U 1 w budynku nr 10, wejście od al. Przyjaźni.

Więcej informacji tutaj.

pokaż metkę
Autor: Małgorzata Malina / Wydział Gospodarki Komunalnej i Klimatu
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-02-08
Data aktualizacji: 2023-04-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź