Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Program in vitro nominowany w konkursie „Zdrowy Samorząd 2023”

Kraków otrzymał nominację za program polityki zdrowotnej pn.: „Gminny Program Leczenia Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego dla mieszkańców Krakowa”.

Fot. pixabay.com

W ramach konkursu, nominację otrzymał program in vitro realizowany przez miasto Kraków, na który można oddać głos tutaj. Głosowanie trwa tylko do dziś, 15 lutego. Program, który otrzyma największą liczbę głosów otrzyma nagrodę specjalną od czytelników serwisów PortalSamorzadowy.pl i RynekZdrowia.pl.

Dodatkowo, wyboru laureatów oprócz czytelników dokona także Rada Konsultacyjna Konkursu, powołana przez organizatora. Rozstrzygnięcie VI edycji konkursu nastąpi 9 marca podczas VIII Kongresu Wyzwań Zdrowotnych, który odbędzie się w Katowicach.

Nagrody: statuetki „Zdrowy Samorząd”, zostaną przyznane w trzech kategoriach: zdrowa gmina, zdrowy powiat i zdrowe województwo.


Konkurs organizowany jest przez PortalSamorzadowy.pl oraz portal i magazyn „Rynek Zdrowia”. Celem konkursu jest nagrodzenie jednostek samorządu terytorialnego wszystkich poziomów, które w sposób najbardziej skuteczny realizują między innymi w ramach programów polityki zdrowotnej, zadania związane z promocją zachowań prozdrowotnych, edukacją zdrowotną i profilaktyką wybranych schorzeń.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-02-01
Data aktualizacji: 2023-02-15
Powrót

Zobacz także

Znajdź