Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Tech MeetUp – już sekundy ratują ludzkie życie

Od momentu wykonania połączenia na numer alarmowy 112 do przyjazdu służb ratowniczych podejmowane są setki jeśli nie tysiące małych kroków, które dzieją się z dala naszych oczu. Dyspozytorzy działają w swoistych centrach dowodzenia, gdzie synchronizowane są liczne informacje, które umożliwiają wysyłanie najlepszej pomocy z możliwych. Tematem tegorocznego Tech MeetUp, który odbędzie się już dziś, 26 stycznia w Krakowie, będą rozwiązania techniczne umożliwiające realizację zadań służb bezpieczeństwa.

Fot. pixabay.com

Wydarzenie organizuje krakowski oddział firmy Motorola Solutions. Podczas styczniowego spotkania odbędą się trzy prezentacje dotyczące m.in. wieloekranowych aplikacji internetowych, projektowania mikrofrontendu oraz aktualizacji zdarzeń w czasie rzeczywistym. Po każdym z wykładów odbędą się sesje pytań i odpowiedzi oraz praca w sieci.

Po ogromnej dawce wiedzy przyjdzie również czas na rozmowy w nieco luźniejszej atmosferze. Styczniowy Tech MeetUp został stworzony dla programistów pragnących poszerzyć swoją wiedzę w projektowaniu aplikacji, jednak zainteresować może najbardziej developerów specjalizujących się w oprogramowaniu aplikacji webowych.

Tech MeetUp odbędzie się w czwartek, 26 stycznia, o godz. 18.00 w Browarze Lubicz przy ul. Lubicz 17J. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się na platformie Evenea.

Tech MeetUp

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-01-23
Data aktualizacji: 2023-01-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź