Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Moc atrakcji na ferie w domach kultury i ośrodkach sportowych

Kraków, jak co roku, przygotował bogatą ofertę zajęć dla uczniów na czas ferii zimowych. Mnóstwo atrakcji będzie czekać w szkołach organizujących akcję „Zima w szkole”, ale nie tylko. Swoje propozycje przygotowały także młodzieżowe domy kultury oraz placówki oświatowo-wychowawcze o charakterze sportowym. Wśród nich są półkolonie i obozy sportowe, ale także jednodniowe wycieczki po Krakowie, różnorodne warsztaty edukacyjne i artystyczne czy wizyty w najciekawszych krakowskich muzeach.

pexels.com
Fot. pexels.com

Warsztaty w pracowni ceramicznej, spotkania plastyczne i teatralne, a także wyjścia do kin, muzeów i odkrywanie nieznanych zakamarków Krakowa – to tylko wybrane propozycje na zbliżające się ferie zimowe przygotowane przez krakowskie młodzieżowe domy kultury oraz samorządowe ośrodki sportowe. Wciąż można skorzystać z ich propozycji.

Pełna lista MDK-ów biorących udział w akcji jest dostępna tutaj. Z kolei z propozycjami, które zostały przygotowane przez pracowników ośrodków sportowych, można zapoznać się tutaj.

Więcej informacji na temat oferty, w tym harmonogramów i zapisów, można znaleźć na stronach internetowych poszczególnych jednostek.

Warto dodać, że dzieci i młodzież będą mogły skorzystać także z oferty dofinansowania wyjść do muzeów zaproponowanej przez fundację Internationaler Bund Polska dzięki wsparciu UNICEF. Niezależnie od tego fundacja we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Krakowa, miejskimi instytucjami kultury, klubami sportowymi oraz organizacjami pozarządowymi przygotowała szereg bezpłatnych aktywności dla dzieci i młodzieży mieszkających w Krakowie. Informacje na ten temat będą publikowane w najbliższych dniach na stronie fundacji oraz w Portalu Edukacyjnym Miasta Krakowa.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-01-19
Data aktualizacji: 2023-01-28
Powrót

Zobacz także

Znajdź