Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kolejne zmiany na rozbudowywanej al. 29 Listopada

Trwa rozbudowa alei 29 Listopada. 7 grudnia wprowadzono tymczasową organizację ruchu na odcinku od ul. Woronicza do ul. Nad Strugą, a od 8 grudnia – na odcinku od ul. Nad Strugą do ul. Pocieszka.

Fot. Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie

Zmiany od 7 grudnia:

Ruch pojazdów samochodowych został przeniesiony na jezdnię po stronie zachodniej. Ruch w obu kierunkach odbywa się po jednym pasie. Ulice Nad Strugą oraz Woronicza są zamknięte dla ruchu kołowego.

Dojazd do ul. Woronicza jest od ul. Lublańskiej, natomiast do ul. Nad Strugą – od ul. Opolskiej. Z terenu O3 Business Campus na al. 29 Listopada jest możliwość wyjazdu w obu kierunkach.

Ruch pieszych został przeniesiony na stronę zachodnią istniejącymi przejściami dla pieszych. Ruch pieszych na ul. Woronicza został utrzymany po stronie południowej.

Szczegóły tutaj.

Zmiany od 8 grudnia:

Na odcinku od ul. Rybianka do ul. Chlebowej ruch został przeniesiony na część wschodnią i odbywa się dwukierunkowo – po jednym pasie w każdym kierunku z wykorzystaniem poszerzenia jezdni.

Na odcinku od ul. Nad Strugą do ul. Chlebowej ruch kołowy odbywa się po nowym odcinku drogi po stronie wschodniej. Na tym fragmencie funkcjonuje buspas, z którego mogą korzystać jedynie pojazdy uprawnione.

Ruch pieszych odbywa się wyznaczonymi korytarzami.

Szczegóły tutaj.

pokaż metkę
Autor: Tomasz Róg
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-12-01
Data aktualizacji: 2022-12-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź