Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

ZDMK zwyciężył w konkursie „Fundusze UE blisko nas”

We wtorek, 22 listopada, na forum z okazji 15-lecia Centrum Unijnych Projektów Transportowych (CUPT) w Warszawie, poznaliśmy laureatów konkursu „Fundusze UE blisko nas”. Zarządowi Dróg Miasta Krakowa przypadła w udziale główna nagroda.

Fot. www.cupt.gov.pl

W imieniu ZDMK odebrał ją dyrektor Marcin Hanczakowski. Wszystko w obecności na forum Andrzeja Bittela, wiceministra infrastruktury i Roberta Jakubika, dyrektora biura ministra w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej oraz przedstawicieli wszystkich istotnych polskich podmiotów realizujących inwestycje transportowe.

Konkursowe jury przyznało ZDMK nagrodę główną za film prezentujący krakowskie inwestycje transportowe, m.in.: przebudowę ulicy Krakowskiej, przebudowę ciągu ulic Królewskiej, Podchorążych i Bronowickiej. Inwestycje te zostały zrealizowane w ostatnich latach w ramach zadania „Modernizacja torowisk tramwajowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą”, współfinansowanego z środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

– Pracownicy naszego zespołu prasowego, przygotowując konkursowy materiał, podeszli do tematu absolutnie merytorycznie, acz z przymrużeniem oka. Cieszymy się więc, że właśnie taka forma prezentacji naszych dokonań spotkała się z uznaniem szacownego jury i dziś mogę w imieniu naszej jednostki odebrać tę nagrodę – powiedział Marcin Hanczakowski, dyrektor Zarządu Dróg Miasta Krakowa.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Warszawie, w trakcie trwającego Forum Centrum Unijnych Projektów Transportowych, w ramach obchodów 15-lecia istnienia tej instytucji.

pokaż metkę
Autor: Kamil Popiela
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-11-23
Data aktualizacji: 2022-11-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź