Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Biegaj w Krakowie! Trening wyjazdowy w Lasku Wolskim

Dziś, 26 listopada zapraszamy na kolejny bezpłatny trening biegowy dla dorosłych, organizowany w ramach prowadzonego przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie projektu „Trenuj w Krakowie!”, który wpisuje się w miejską kampanię „Kraków w formie”. Tradycyjnie, w ostatnią sobotę miesiąca czeka nas trening wyjazdowy – podobnie jak w październiku, zajęcia odbędą się w Lasku Wolskim.

Fot. materiały prasowe

W tym tygodniu zapraszamy na kolejne zajęcia pod hasłem „Biegaj w Krakowie!”. W ostatnią sobotę listopada czeka nas trening wyjazdowy w Lasku Wolskim. Przyjechać może każdy dorosły, bez względu na poziom zaawansowania. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Kiedy: sobota, 26 listopada, godz. 9.00 (uwaga, w tym tygodniu widzimy się godzinę wcześniej niż zwykle).

Gdzie: Lasek Wolski, zbiórka przy Alei Waszyngtona, tuż za skrzyżowaniem z drogą dojazdową pod Kopiec Kościuszki i ul. Malczewskiego.

Lasek Wolski to miejsce kochane przez biegaczy i ich „mekka”. Wykorzystamy je, aby zrealizować trening na zróżnicowanym podłożu. Wykonamy tlenowe bieganie w grupach – w zależności od poziomu biegowego uczestników. Dostosujemy tempo oraz kilometraż do poszczególnych grup zaawansowania. Dodatkowo, wykorzystamy podbiegi i zbiegi, które dadzą nam możliwość pracy nie tylko nad siłą, ale i wytrzymałością.

Kadra trenerska
Regulamin zajęć

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-11-23
Data aktualizacji: 2022-11-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź