Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kto? Co? Jak? Dlaczego? Teatr Groteska zaprasza na „Wścibskich”

Monotonne życie pewnej czteroosobowej rodziny zostaje zakłócone przez niespodziewanego wścibskiego gościa. Od tej pory już nic nie będzie wyglądało tak jak dawniej. Co się zmieni? Na to pytane można poszukać odpowiedzi razem z Teatrem Groteska, który zaprasza na nowy w repertuarze spektakl „Wścibscy”.

Fot. Materiały prasowe

Kto? Co? Jak? Dlaczego? To pytania, które powinny dręczyć każdego, żądnego wiedzy człowieka. Niestety jednak nasza ciekawość często skierowana jest tam, gdzie zaczyna się prywatność drugiej osoby. I nie zawsze potrafimy ją uszanować .„Wścibscy” w reż. Doroty Gellner to definitywne rozprawienie się z tą jedną z powszechniejszych ludzkich przywar poprzez rozłożenie jej na czynniki pierwsze.

Wszyscy, którzy wybiorą się do teatru, zobaczą i usłyszą sceniczną igraszkę wierszami, która powstaje niemal na oczach widza.

− To będzie zabawa gestem, tekstem, lalką, rekwizytem i prawdziwa gratka dla miłośników komediowych form, ale - jak to w dobrej satyrze bywa – również pojemne źródło mądrości i niekoniecznie chlubnej prawdy o nas samych – zaprasza Teatr Groteska.

Premiera spektaklu w reż. Lecha Walickiego już dziś, 22 października. Dodatkowe informacje na stronie teatru.

 

pokaż metkę
Autor: Anna Latocha
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-10-06
Data aktualizacji: 2022-10-22
Powrót

Zobacz także

Znajdź