Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Basen przy ul. Eisenberga z nagrodą I stopnia

20 września w gmachu Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie PZITB Budowa Roku 2021 edycja XXXII. Gmina Miejska Kraków oraz Zarząd Infrastruktury Sportowej otrzymały nagrodę za realizację basenu przy ul. Eisenberga w Krakowie wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz zagospodarowaniem terenu.

Fot. materiały prasowe

Nagrodę w imieniu miasta oraz jednostki odebrał dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie Krzysztof Kowal. Inwestycja prowadzona pod nadzorem ZIS zdobyła nagrodę I stopnia.

Więcej informacji o inwestycji przy ul. Eisenberga tutaj.

Konkurs jest organizowany corocznie przez PZITB przy współudziale Ministerstwa Budownictwa oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego. Jego celem jest wyłonienie obiektów budowlanych, na których osiągnięto wyróżniające się wyniki realizacyjne.

To kolejne wyróżnienie dla Gminy Miejskiej Kraków oraz Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie. W poprzedniej edycji konkursu nagrody II stopnia zostały przyznane za budowę basenu przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków oraz Centrum Zapaśniczego KS Bieżanowianka.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-09-22
Data aktualizacji: 2022-09-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź