Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Mini Mini Kraków Run: zapisy rozpoczęte!

15 września rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do Mini Mini Kraków Run, który odbędzie się 15 października – na dzień przed 8. Cracovia Półmaratonem Królewskim. Najmłodsi biegacze wystartują, tak jak półmaratończycy, z okolic TAURON Areny Kraków. W zawodach mogą wziąć udział dzieci od 3 do 13 roku życia. W sumie będzie mogło wystartować aż 2000 młodych miłośników aktywności fizycznej.

Fot. materiały prasowe

Chcemy zachęcać dzieci i młodzież do aktywności fizycznej już od najmłodszych lat. Wszyscy będą mogli poczuć się jak dorośli biegacze. W pakiecie startowym otrzymają specjalną koszulkę, a każdy z zawodników, który ukończy bieg, dostanie też upominki oraz pamiątkowy medal. Mamy nadzieję, że będzie on motywacją do kolejnych startów!

Podczas biegu nie będzie dokonywany pomiar czasu i nie będą prowadzone żadne klasyfikacje – tego dnia najważniejsze mają być dobra zabawa i rozwijanie sportowej pasji.

Mini Mini Kraków Run odbędzie się z podziałem na kategorie wiekowe, od których uzależniony zostanie dystans do pokonania. W biegu mogą wziąć udział dzieci urodzone w latach 2009–2019 (które do 15 października nie ukończyły 13. roku życia)Limit startujących to łącznie 2000 uczestników. W poszczególnych kategoriach obowiązują natomiast limity cząstkowe.

 • 100 m – „Szkraby” – dla dzieci urodzonych w latach 2018–2019, limit: 400 zawodników
 • 200 m – „Gagatki” – dla dzieci urodzonych w latach 2016–2017, limit: 400 zawodników
 • 300 m – „Ancymony” – dla dzieci urodzonych w latach 2014–2015, limit: 450 zawodników
 • 400 m – „Urwisy” – dla dzieci urodzonych w latach 2012–2013, limit: 450 zawodników
 • 500 m – „Małolaty” – dla dzieci urodzonych w latach 2009–2011, limit: 300 zawodników

W kategorii „Szkraby” dopuszczalny jest start jednego rodzica/opiekuna z dzieckiem. Każdy zawodnik będzie mógł wystartować tylko jeden raz.

Godziny startów poszczególnych kategorii

 • „Szkraby” – godz. 11.30, 11.55, 12.20 oraz 12.45
 • „Gagatki” – godz. 13.30 oraz 14.00
 • „Ancymony” – godz. 14.30 oraz 15.00
 • „Urwisy” – godz. 15.30
 • „Małolaty” – godz. 16.10

Start zawodników nastąpi z ul. Dąbskiej, w okolicy TAURON Areny Kraków.

Zgłoszenia internetowe do Mini Mini Kraków Run przyjmowane są TUTAJ. Przed rejestracją prosimy zapoznać się z REGULAMINEM biegu.

Zgłoszenia uczestnictwa w Mini Mini Kraków Run przyjmowane są:

 • na stronie internetowej biegu do 6 października lub do dnia, w którym wyczerpany zostanie limit startujących. Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy
 • w Biurze Zawodów w dniu 14 października, wyłącznie w przypadku niewyczerpania limitu startujących

Za ważne zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej. W przypadku braku wpłaty niezwłocznie po rejestracji, zgłoszenie uznawane jest za nieważne.

Zgłoszenia dokonuje rodzic/opiekun prawny wypełniając formularz zgłoszeniowy, wyrażając zgodę na start dziecka i składając oświadczenie o jego stanie zdrowia, pozwalającym na udział w biegu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Podczas rejestracji należy wskazać godzinę startu. Po dokonaniu rejestracji nie ma możliwości zmiany godziny startu.

Zgłaszający zobowiązany jest podać w formularzu zgłoszeniowym poprawną datę urodzenia dziecka.

Dzieci zapisane do błędnej kategorii wiekowej, w przypadku, gdy taka sytuacja zostanie wykazana w Biurze Zawodów, będą miały możliwość startu wyłącznie w przypadku, gdy w ich poprawnej kategorii wiekowej będą jeszcze dostępne wolne miejsca.

Weryfikacja zawodników, nadawanie numerów startowych oraz odbiór numerów i pakietów startowych odbędą się w Biurze Zawodów. Pakiety startowe odbierają rodzice/opiekunowie prawni. Odbierający powinni posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem, kod QR zawodnika oraz dokument potwierdzający wiek startującego dziecka.

Weryfikacja i odbiór pakietu startowego możliwe są wyłącznie w Biurze Zawodów. Organizator nie weryfikuje zawodników i nie wydaje pakietów startowych poza godzinami pracy Biura Zawodów, wskazanymi w niniejszym Regulaminie. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez pełnomocnika/osobę upoważnioną. Szczegóły TUTAJ.

Opłata startowa:

 • 20 zł – do 6 października
 • 30 zł – 14 października w Biurze Zawodów, w przypadku niewyczerpania limitu startujących

Wniesienie opłaty startowej możliwe jest wyłącznie poprzez system płatności PayU do 6 października bezpośrednio po zgłoszeniu uczestnictwa lub w Biurze Zawodów wg stawki obowiązującej w dniu dokonania wpłaty, w przypadku niewyczerpania limitu startujących.

Biuro Zawodów

Biuro Zawodów mieścić się będzie w Małej Hali TAURON Areny Kraków, ul. Stanisława Lema 7, Kraków.

Czynne będzie w dniach:

 • 14 października, godz. 15.00–20.00
 • 15 października – „Szkraby” w godz. 10.00–12.00; „Gagatki” w godz. 10.00–13.30; „Ancymony” w godz. 10.00–14.30; „Urwisy” w godz. 10.00–15.00; „Małolaty” w godz. 1000–15.30

W dniu biegu Biuro Zawodów wyłącznie wydaje pakiety startowe – brak możliwości zapisania Uczestnika oraz uiszczenia opłaty startowej.

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z następującymi dokumentami:

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Duda
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-09-15
Data aktualizacji: 2022-09-15
Powrót

Zobacz także

Znajdź