Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Biegaj w Krakowie! Trening specjalny z Aleksandrą Lisowską

W sobotę, 3 września, wspólnie z marką ASICS i Sklepem Biegacza odbył się kolejny bezpłatny trening w ramach projektu „Biegaj w Krakowie”, który wpisał się miejską kampanię „Kraków w formie”. Tym razem gościem specjalnym podczas zajęć była Aleksandra Lisowska, tegoroczna mistrzyni Europy w maratonie i ambasadorka firmy ASICS. Na biegaczy czekały też liczne niespodzianki.

Fot. Materiały organizatorów

W sobotę, 3 września na krakowskich Błoniach gość specjalny, Aleksandra Lisowska, ambasador marki ASICS, podzieł się z uczestnikami treningu swoją wiedzą i doświadczeniem. Trening zaplanowano w charakterze małej zabawy biegowej, nacisk został położony na pracę nad rytmem biegu.

Aleksandra Lisowska

To nie koniec niespodzianek od ASICSA

Na potrzeby treningów, ASICS zaaranżował specjalną strefę przed Sklepem Biegacza, zlokalizowanym w pasażu Stadionu Miejskiego Cracovia przy ul. Józefa Kałuży 1. Uczestnicy mogli przetestować najnowsze modele marki – GEL-KAYANO 29, GEL-NIMBUS 24 i GEL-CUMULUS 24 oraz skorzystać z systemu Run Analyzer, za pomocą którego ekspert ASICS bezpłatnie dobierał odpowiednie buty biegowe.

Pasy z bidonami w prezencie od ASICS

ASICS przygotował aż 100 pasów z bidonami, które trafiły do rąk uczestników sobotniego treningu. Warunkiem otrzymania pasa była deklaracja przebiegnięcia z nim 8. Cracovia Półmaratonu Królewskiego oraz zgoda na udział w badaniu ankietowym. Na miejscu była możliwość napełniania bidonów wodą od naszego partnera – Wodociągów Miasta Krakowa SA.

Więcej informacji na stronie.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-08-30
Data aktualizacji: 2022-09-04
Powrót

Zobacz także

Znajdź