Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zmiany w rejonie ul. Bratysławskiej i Fieldorfa-Nila

Od 22 sierpnia roboty torowe i drogowe w rejonie skrzyżowania ul. Bratysławskiej, Doktora Twardego, Wybickiego oraz na ul. Fieldorfa-Nila weszły w kolejną fazę. W związku z tym zmieniła się organizacja ruchu drogowego w tym rejonie miasta.

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie
Fot. Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie

Skrzyżowanie ul. Bratysławskiej, Doktora Twardego i Wybickiego

Prace objęły północną część skrzyżowania – wszystkie pasy w ciągu Wybickiego–Bratysławska zostały zamknięte dla ruchu. Do dyspozycji kierowców jest jezdnia południowa. W przypadku ul. Doktora Twardego ruch odbywa się na podobnych zasadach jak wcześniej. W rejonie przebudowywanego skrzyżowania działają tymczasowe przystanki komunikacji autobusowej.

Przypomnijmy, że kursowanie tramwajów w ten rejon miasta zostało czasowo wstrzymane z uwagi na przebudowę podstacji trakcyjnej „Prądnicka”. Szczegóły tutaj.

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie

Ulica Fieldorfa-Nila

Kolejny etap prac wymusił też korektę organizacji ruchu na ul. Fieldorfa-Nila. Roboty przeniosły się na stronę północną, a do dyspozycji kierowców jest jezdnia południowa. Na ulicy nadal utrzymany jest ruch jednokierunkowy w stronę ul. Prądnickiej. Od strony tej ulicy zapewniony jest dojazd do osiedli położonych po wschodniej stronie przebudowywanego torowiska.

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie

Adres: ul. Bratysławska, Kraków
pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-08-11
Data aktualizacji: 2022-08-29
Powrót

Zobacz także

Znajdź