Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Rodzinny festyn na Prądniku Czerwonym

Już jutro, 4 czerwca, na stadionie KS Wieczysta Kraków przy ul. Kazimierza Chałupnika 16 odbędzie się rodzinny festyn „Święto Dzielnicy III Prądnik Czerwony”. W programie atrakcje dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

Święto Dzielnicy Prądnik Czerwony
Fot. materiały prasowe

Impreza odbędzie się w godz. 14.30–21.30. Na scenie plenerowej najpierw zaprezentują się dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy z placówek edukacyjnych, kulturalnych oraz sportowych działających na terenie Prądnika Czerwonego. Między występami wręczone zostaną nagrody – otrzymają je laureaci przeglądu artystycznego grup przedszkolnych „Artystolaki” oraz laureaci konkursu fotograficznego „Trzydziestolecie Rad Dzielnic Miasta Krakowa”. Wieczorem scenę przejmą artyści – o godz. 18.30 zaprezentuje się Zespół Tańców i Pieśni Bałkańskich Iglika, a o godz. 20.00 wystąpi zespół Beauty Plate.

Najmłodsi będą mogli skorzystać z bezpłatnych dmuchanych atrakcji, wziąć udział w animacjach, konkursach i zabawach przygotowanych przez lokalne instytucje z Olszy, Prądnika Czerwonego oraz Rakowic. Miłośnicy sportu będą mogli obejrzeć pokazy karate oraz jogi, a także skorzystać z darmowego masażu. Pasjonatów służb mundurowych zainteresują konkursy i pokazy przygotowane przez funkcjonariuszy straży miejskiej, policji oraz straży pożarnej. Ponadto w programie m.in. występy artystyczne, pokazy modelarskie, prezentacje fryzjerskie, warsztaty florystyczne oraz inne atrakcje na stoiskach instytucji miejskich. Mieszkańcy zainteresowani budową linii tramwajowej do Mistrzejowic będą mogli dowiedzieć się więcej o tym przedsięwzięciu na stoisku wykonawcy inwestycji – firmy Gülermak. Na imprezie pojawi się też Stowarzyszenie „Paczka dla bohatera”, zajmujące się pomocą dla kombatantów.

Na festyn zapraszają zarząd i rada dzielnicy, Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 oraz Klub Sportowy Wieczysta.

Święto Dzielnicy Prądnik Czerwony

Adres: ul. Chałupnika 16, Kraków
pokaż metkę
Autor: Małgorzata Tabaszewska
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-06-01
Data aktualizacji: 2022-06-03
Powrót

Zobacz także

Znajdź