Nasze miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Jakie granice obszaru rewitalizacji? Spotkajmy się na mieście!

Do 24 czerwca trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego oraz obszaru rewitalizacji w Krakowie.

Fot. materiały prasowe

Jak wziąć udział w konsultacjach społecznych?

Uwagi w formie pisemnej można przesłać na adres konsultacje.gpr@um.krakow.pl do 24 czerwca lub podzielić się nimi wypełniając formularz dostępny w formie elektronicznej na stronie internetowej Rewitalizacji w Krakowie. Formularze konsultacyjne w formie papierowej można otrzymać w siedzibie Wydziału ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa (ul. Bracka 10) – od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-15.00.

Uwagami można też podzielić się podczas telefonicznych dyżurów ekspertów, pod nr. tel. 12 616 17 39, we wtorek, 14 czerwca, w godz. 14.00–16.00.

Gdzie można dowiedzieć się więcej?

Harmonogram konsultacji i szczegółowe informacje dotyczące tego procesu, formularze konsultacyjne oraz dodatkowe materiały w formie elektronicznej dostępne są na stronie internetowej Rewitalizacji w Krakowie, w zakładce „Konsultacje” oraz na profilu Rewitalizacja w Krakowie w portalu Facebook.

mobilny punkt konsultacyjny

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-05-27
Data aktualizacji: 2022-06-11
Powrót

Zobacz także

Znajdź