Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Porozmawiajmy o Krakowie... Spotkanie dla mieszkańców Dębnik

Mieszkańców dzielnicy VIII Dębniki zapraszamy do udziału w spotkaniu z cyklu „Porozmawiajmy o Krakowie… w dzielnicach VIII–XIII”. Wydarzenie odbędzie się dziś o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury Ruczaj przy ul. Rostworowskiego 13.

Fot. Obywatelski Kraków

Wezmą w nim udział zastępcy prezydenta Krakowa Andrzej Kulig i Jerzy Muzyk oraz dyrektorzy najważniejszych wydziałów Urzędu Miasta Krakowa i miejskich jednostek organizacyjnych. W trakcie spotkania zostaną przedstawione analizy zebranych ankiet. Odbędzie się również prezentacja zamierzeń inwestycyjnych miasta we wskazanym obszarze, a następnie dyskusja, w trakcie której mieszkańcy będą mogli przedstawić swoje pomysły zmian w najbliższym otoczeniu.

Anonimowa ankieta skierowana była do mieszkańców i mieszkanek sześciu południowych dzielnic Krakowa. Jej celem było zebranie potrzeb oraz pomysłów na dalszy zrównoważony rozwój miasta.

14 czerwca odbędzie się drugie spotkanie dla mieszkańców Dębnik. Tym razem w Klubie Tyniec przy ul. Dziewiarzy 7. Początek również o godz. 17.00.

Podsumowanie cyklu spotkań odbędzie się 21 czerwca, o godz. 17.00 w Centrum Sztuki Współczesnej Solvay przy ul. Zakopiańskiej 62.

Szczegóły na stronie internetowej obywatelski.krakow.pl.

 

pokaż metkę
Autor: Tomasz Róg
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-05-26
Data aktualizacji: 2022-05-31
Powrót

Zobacz także

Znajdź