Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Scoring4Polish Directors: Jerzy Skolimowski [Wygraj bilety]

24 maja rozpoczęła się 15. edycja Festiwalu Muzyki Filmowej. Koncerty z cyklu „Scoring4Polish Directors” honorujący twórczość najsłynniejszych polskich reżyserów. W tym roku bohaterem i gościem tego wydarzenia będzie Jerzy Skolimowski. Weźcie udział w konkursie i wygrajcie bilety na koncert!

Fot. materiały prasowe

Dziś, 25 maja o godz. 19.30 będą królować jazz i mroczne współczesne brzmienia w aranżacjach Jana Stokłosy. Usłyszymy również Tomasza Organka. Podczas koncertu w Sali Audytoryjnej im. Krzysztofa Pendereckiego w Centrum Kongresowym ICE Kraków zostanie wręczona nagroda Polska Ścieżka Dźwiękowa Roku – za najlepszy soundtrack 2021 roku powstały do polskiej produkcji. Dlatego w pierwszej części koncertu usłyszymy muzykę z polskich premier ostatnich lat (m.in. „Ciemno, prawie noc” oraz „Hiacynt”). Koncert przeznaczony jest wyłącznie dla widzów powyżej 16. roku życia.

KONKURS

W związku z wydarzeniem mamy dla Was konkurs! Nagrodą jest podwójne zaproszenie. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać te bilety? Odpowiedzi ślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do dziś, 25 maja, do godz. 13.00. W tytule dopiszcie FMF. Laureatów poinformujemy indywidualnie.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-05-24
Data aktualizacji: 2022-05-25
Powrót

Zobacz także

Znajdź