Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Festiwal Muzyki Filmowej – weekend pełen atrakcji

Weekend na świeżym powietrzu pełen muzyki, filmu, tańca i spotkań z artystami. To wszystko znajdziecie w miasteczku festiwalowym otwartym z okazji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i turystów do skorzystania z bezpłatnych wydarzeń Krakowskiej Strefy FMF mieszczącej się przed Galerią Krakowską na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

Fot. Krakowskie Biuro Festiwalowe

Przez cały weekend czeka moc wyjątkowych atrakcji. W programie spotkania z artystami – muzykami koncertu „Composers4Ukraine” i Johnem Powellem, twórcą m.in. ścieżki dźwiękowej do filmu „Jak wytresować smoka”; kino plenerowe (do pobrania darmowe wejściówki) z hitami wielkiego ekranu („Wrogowie publiczni”, „Godziny”, „Jason Bourne”), quizy dla dzieci i dorosłych fanów festiwalu. Organizatorzy przygotowali też ciekawe warsztaty z animacji poklatkowej, plastyczne, przybliżające ideę dostępności i tworzenia audiodeskrypcji, a także pokazy tańca. Miłośnicy technicznych aspektów muzyki będą mieli okazję zwiedzić wnętrze mobilnego studia nagrań i wozu transmisyjnego wyposażonego w najnowocześniejsze technologie.

Organizatorzy zapewniają, że najmłodsi kinomani również nie będą się nudzić. Czekają na nich muzyczne warsztaty, strefa zabaw, łamigłówki, malowanie twarzy i zabawy ruchowe. A z okazji 15-lecia FMF powstaną kolorowe plakaty łączące motywy poprzednich edycji: Wiedźmin, Batman i Han Solo w jednej opowieści? Czemu nie! W miasteczku FMF Kids nie ma żadnych ograniczeń.

Dokładny program Krakowskiej Strefy FMF znajduję się na stronie internetowej festiwalu. 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-05-23
Data aktualizacji: 2022-05-29
Powrót

Zobacz także

Znajdź