Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zgody 7 – majowy urodzaj!

Gdy kukułka kuka w maju, spodziewaj się urodzaju – idąc tropem staropolskiego przysłowia, w miejscu spotkań Zgody 7 zaplanowano urodzaj wydarzeń, ale zamiast dorodnej kukułki znajdzie się miejsce na opowieści o ginących gatunkach i supermocy dzieci. Propozycje przygotowane przez Cafe NOWA Księgarnia i KBF obejmują warsztaty dla mam i córek, zajęcia z pozytywnej dyscypliny dla rodziców, spotkania autorskie, warsztaty dwujęzyczne, a także zajęcia, które pomogą przenieść magię kina na papier. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, na część z nich obowiązują zapisy. 

Fot. KBF

Wydarzenia organizowane przez Cafe NOWA Księgarnia

Maj upłynie w Cafe NOWA Księgarnia pod znakiem dyskusji o książkach dla dzieci, rozmów o byciu rodzicem i warsztatów w języku ukraińskim dla dzieci, na których opowiemy o zagrożonych gatunkach.

Wydarzenia organizowane przez KBF

  • Warsztaty dla dzieci i zajęcia dla rodziców

Wybuchy histerii u dziecka? Konflikty między rodzeństwem? Panaceum na te i inne problemy związane z wychowaniem dziecka mogą być warsztaty z pozytywnej dyscypliny, które odbędą się dziś, 24 maja, o godz. 18.00. Prowadzące Monika Pietruszka i Joanna Malisz-Swęd (Wychowam Pozytywnie) pomogą poszukać odpowiedzi na nurtujące rodziców pytania.

  • Dzień matki

W maju świętujemy Dzień Matki. To świetna okazja, żeby podarować sobie wzajemnie chwilkę wspólnego czasu, odpocząć i spędzić go kreatywnie! W związku z tym placówka na Zgody 7 zaprasza na twórczą sobotę dla mam i córek.

Zapisy: wychowampozytywnie@gmail.com, tel.: 506 532 862, 508 928 909

Bezpłatne wejściówki na oba warsztaty będą dostępne już od dziś, 16 maja, od godz. 12.00 na kbfbilety.krakow.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-05-05
Data aktualizacji: 2022-05-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź