Nasze miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Pobierz wejściówkę i weź udział w maratonie fitness!

Szukasz sportowych wyzwań? Masz dużo energii i chcesz ją pożytecznie wykorzystać? Weź udział w „Maratonie fitness – Forma na lata show”, który odbędzie się 11 czerwca w małej hali TAURON Areny. Pobierz bezpłatną wejściówkę na wydarzenie w ramach kampanii „Kraków w formie”. Liczba miejsc jest ograniczona.

Fot. materiały prasowe

Treningi i konsultacje

Każdy z uczestników otrzyma pakiet powitalny od miasta Kraków, klubu „Forma na lata” oraz sponsorów wydarzenia. Podczas całodniowej aktywności odbędą się trzy energiczne treningi, dopasowane do każdego poziomu zaawansowania – początkującego, średnio zaawansowanego i zaawansowanego. Będzie również możliwość skorzystania z konsultacji u trenera personalnego, fizjoterapeuty i dietetyka klinicznego.

Wydarzenie odbędzie się 11 czerwca o godz. 9.00 w małej hali TAURON Areny Kraków. To będzie świetna okazja, by zmotywować się do aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Pobierz bezpłatną wejściówkę

W ramach miejskiej kampanii „Kraków w formie”, która zachęca mieszkańców miasta do aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego trybu życia, klub „Forma na lata” przekazał pulę bezpłatnych biletów. Część wejściówek zostanie przeznaczona właśnie na to wydarzenie, a część będzie można zdobyć m.in. podczas plenerowych imprez zaplanowanych na 29 maja – Święto Rodziny Krakowskiej oraz 4–5 czerwca w trakcie Dnia Otwartego Magistratu.

Wejściówki pobierzesz tutaj lub bezpośrednio w sklepie.

Program wydarzenia

  • 9.00–10.15 – rejestracja uczestników
  • 10.30–11.30 – oficjalne rozpoczęcie, trening z gumami mini band – ćwiczenia dla wszystkich o różnych poziomach zaawansowania. Gumy mini band otrzymają osoby, które wykupią pakiet VIP. Będzie można również nabyć gumy na miejscu lub przynieść swoje
  • 11.30–11.45 – przerwa
  • 11.45–12.35 – Strong Nation – najnowszy trend w świecie fitness, to połączenie treningu siłowego i cardio w rytmach energicznej muzyki
  • 12.40–13.30 – deepWORK – nowy wymiar treningu funkcjonalnego, opiera się na elementach czerpiących ze źródeł energii
  • 13.30–14.00 – wspólne zdjęcia z teamem #formanalata

Trenerzy

  • Dominika Waksmundzka – fitness coach z 8-letnim doświadczeniem, właścicielka klubu Forma na lata
  • Patrycja Tarasiuk – instruktorka zajęć Strong Nation, wielokrotna prezenterka na maratonach Zumba Fitness
  • Anna Jędruch – trenerka zajęć Body&Mind, joginka, instruktorka zajęć deepWORK

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-05-05
Data aktualizacji: 2022-05-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź