Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Lokalny rynek pracy – aktualności i statystyki pod ręką

„Krakowskie Obserwatorium Rynku Pracy” – to miejsce, które powstało, aby ułatwić dostęp do bieżących informacji na temat krakowskiego rynku pracy. Jest już dostępne najnowsze, piąte wydanie periodyku.

Fot. gupkrakow.pl

Najnowsze wydanie „Krakowskiego Obserwatorium Rynku Pracy” podejmuje, tradycyjnie już, próbę zestawienia szeregu danych opisujących dynamikę rozwoju i wyzwania stojące przed osobami i środowiskami zainteresowanymi rozwijaniem tego rynku. Pomimo poświęcenia części analitycznej poprzedniego wydania obecności i wpływowi cudzoziemców na realia społeczno-gospodarcze Krakowa – rozwój sytuacji na Ukrainie po agresji Rosji oraz bezprzykładna w historii skala ukraińskiego uchodźstwa do Polski redefiniują obecną sytuację w Polsce, w tym siłą rzeczy: również w Krakowie.

Zebrane obserwacje mogą nie tylko wesprzeć przeciwdziałanie dzisiejszym negatywnym zjawiskom społeczno-gospodarczym ale powinny także wspomóc przewidywanie, wykrywanie i materializowanie potencjału rozwoju pozytywnych trendów, które dynamicznie się rozwijającym środowisku społeczno-gospodarczym Krakowa niewątpliwie występują.

Z najnowszym wydaniem periodyku można zapoznać się tutaj.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-05-02
Data aktualizacji: 2022-05-16
Powrót

Zobacz także

Znajdź