Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Studia i co dalej?

 „Studia i co dalej.. - odpowiedź znajdziesz w Krakowie" – to temat najbliższego, III Krakowskiego Forum „Nauka – Biznes – Mieszkańcy Samorząd". Spotkanie o charakterze warsztatów dotyczących rozwoju zawodowego i budowy kariery w oparciu o potencjał naszego miasta odbędzie się w Magistracie 28 lutego. Wezmą w nim udział studenci, absolwenci, przedstawiciele organizacji studenckich, nauki oraz biznesu, w tym podmiotów związanych z budowaniem kariery zawodowej.

W programie spotkania zaplanowano prezentacje i dyskusje dotyczące rozwoju zawodowego. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak rozwinąć skrzydła w biznesie i jakie są oczekiwania pracodawców.

Spotkanie ma charakter otwarty, do udziału organizatorzy zapraszają szczególnie studentów, absolwentów, przedstawicieli organizacji studenckich, nauki oraz biznesu, w tym podmiotów i instytucji związanych z budowaniem kariery zawodowej.

Udział należy potwierdzić do 20 lutego, wysyłając maila  na adres wr.umk@um.krakow.pl z dopiskiem „III Krakowskie Forum".

Spotkanie rozpocznie się 28 lutego (czwartek) o godz. 10:00 w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa (Plac Wszystkich Świętych 3-4).

Przypomnijmy, że celem inicjatywy pn. Krakowskie Forum "NAUKA - BIZNES - MIESZKAŃCY – SAMORZĄD" jest pogłębienie współpracy różnych środowisk. Władze Krakowa chcą w ten sposób  zwiększyć  atrakcyjność Krakowa jako miejsca, w którym warto inwestować, pracować, studiować, mieszkać oraz ciekawie spędzać czas.

„Dialog jest najlepszą formą wypracowywania  dobrych  rozwiązań,  dlatego powołaliśmy platformę współpracy jaką jest Krakowskie Forum. Chcemy określić wzajemne oczekiwania różnych środowisk, poddać je  dyskusji, a potem krok po kroku rozwiązywać konkretne problemy" -  mówi Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa Elżbieta Koterba.

W ubiegłym roku odbyły się dwa spotkania w ramach Forum. Pierwsze dotyczyło bilansu kompetencji - raportu odpowiadającego m.in. na pytanie jak powinny kształcić uczelnie, by  zwiększyć szanse absolwentów na lokalnym rynku pracy w branży outsourcingowej. Tematem drugiego spotkania było opracowywane przez miasto Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Krakowa.

pokaż metkę
Autor: KINGA SADOWSKA
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2013-02-18
Data aktualizacji: 2013-02-18
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat