Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Porozmawiajmy o Krakowie... – w dzielnicach VIII–XIII. Ostatnie dni na wypełnienie ankiety

Tylko do dziś, 27 marca, można wypełnić ankietę w ramach akcji „Porozmawiajmy o Krakowie... – w dzielnicach VIII–XIII”. Anonimowa ankieta skierowana jest do mieszkańców sześciu południowych dzielnic Krakowa. Jej celem jest spisanie potrzeb i pomysłów na dalszy zrównoważony rozwój tej części miasta.

Fot. Obywatelski Kraków

Ankietę można wypełnić tylko do dziś, 27 marca tutaj lub w punktach stacjonarnych (biblioteki, ośrodki kultury), których wykaz znajduje się na stronie internetowej obywatelski.krakow.pl.

Celem badania jest zebranie opinii mieszkańców na temat działań miasta na rzecz poprawy jakości życia w ich najbliższym otoczeniu.

Opracowane wyniki ankiet zostaną omówione na spotkaniach, w których wezmą udział zastępcy prezydenta miasta Krakowa oraz dyrektorzy komórek organizacyjnych urzędu oraz miejskich jednostek organizacyjnych. Spotkania odbędą się w każdej ze wskazanych dzielnic od kwietnia do czerwca. Harmonogram spotkań również znajduje się na stronie obywatelski.krakow.pl.

Podczas planowanych wydarzeń odbędzie się również prezentacja planów inwestycyjnych miasta na tych obszarach, a następnie dyskusja, w trakcie której mieszkańcy przedstawią swoje pomysły zmian w najbliższym otoczeniu.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-02-15
Data aktualizacji: 2022-03-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź