Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

#MocWydarzeń - Luty w ICE Kraków

Występy znanych na całym świecie The Royal Moscow Ballet i Narodowego Baletu Gruzji „Sukhishvili”, koncert obdarzonej niebanalnym głosem holenderskiej piosenkarki Sharon Kovacs, spektakl inspirowany filmem Paola Genovesego „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” czy stand-up energicznego komika Mateusza Sochy specjalizującego się w tzw. storytellingu – to tylko część propozycji na trwający właśnie karnawał. Sprawdźcie, jakie jeszcze wydarzenia odbędą się w lutym w ICE Kraków!

Fot. materiały prasowe

Luty w ICE Kraków:

  • 26 lutego – Kabaret Skeczów Męczących
  • 28 lutego – Stand-up Mateusza Sochy

Szczegółowy opis wydarzeń:

  • 26 lutego, godz. 17.00 – Kabaret Skeczów Męczących w programie „Polska misja komiczna”

Polska misja komiczna została powołana do eksploracji najodleglejszych zakątków duszy zwykłego Polaka. Bo to, jacy jesteśmy, to „istny kosmos”. Jako że wszystko najlepiej obserwuje się z dystansu, KSM pomoże publiczności unieść się ciut nad Ziemię i podczas występu wywoła na widowni śmiech, zdziwienie, a czasem nawet i oburzenie.

Tak właśnie, w lekkim stanie nieważkości, publiczność poczuje, jak dobrze można się bawić i jak rozrywka może wynieść na inną orbitę. To misja komiczna na miarę możliwości Kabaretu Skeczów Męczących!

Organizator: Eskander

Bilety: kabaretowebilety.pl

  • 28 lutego, godz. 18.00 i 21.00 – Stand-up Mateusza Sochy

Mateusz Socha - dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, zawsze zamykane sprawnie użytą klamrą.

Socha to artysta niezwykle ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się… ręcznik, a publiczność mierzy się z całą paletą wyraziście przedstawionych na scenie emocji.

Organizator: Mateusz Socha

Bilety: kupbilecik.pl


Wszystkie wydarzenia realizujemy w reżimie sanitarnym zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami. Po więcej informacji o nadchodzących imprezach, zmianach w kalendarium i obowiązujących w obiekcie zasadach sanitarnych zapraszamy na stronę www.icekrakow.pl.

W poniższym kalendarium prezentujemy wyłącznie wydarzenia otwarte dla publiczności, na które są jeszcze bilety. Te o charakterze zamkniętym i te, które są już wyprzedane, zgodnie z wolą naszych kontrahentów nie są komunikowane.

Operatorem Centrum Kongresowego ICE Kraków jest KBF – miejska instytucja kultury działająca na rzecz rozwoju przemysłów kreatywnych, biznesu, turystyki kulturalnej, branży spotkań i przemysłów czasu wolnego.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-01-27
Data aktualizacji: 2022-02-25
Powrót

Zobacz także

Znajdź