Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Co ciekawego wydarzy się w Norwidzie?

Kulturalne i twórczo w Nowej Hucie? Oczywiście, a to choćby za sprawą aktywności, które przygotował Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Sprawdź program najbliższych wydarzeń w „Norwidzie”.

Fot. Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida / materiały prasowe

Sztuka charakteryzacji. Warsztaty filmowe dla dzieci

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat do Studyjnego Kina Sfinks na warsztaty z charakteryzacji filmowej połączone z seansem filmu animowanego pt. „Turu. W pogoni za sławą”. Zajęcia odbędą się dziś, 28 stycznia, w godz. 10.00-13.00.

Podczas spotkania dzieci dowiedzą się czym na planie filmu zajmuje się charakteryzator, w jaki sposób powstają rany, jak namalować bliznę czy dokleić sztuczny nos, czyli w jaki sposób przebiegają filmowe metamorfozy. Podczas warsztatów dzieci przemienią się w postaci z niezwykłych światów, a następnie zrealizują krótki film, do którego przygotują własną charakteryzacje.

Wstęp: 30 zł. Limit: 25 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy odbywają się poprzez formularz na stronie.

Prowadzenie: Dariusz Janiczak, filmowiec i charakteryzator, autor scenariuszy do spotów reklamowych. Szczegółowe informacje: m.kotula@okn.edu.pl, tel. 12 644 27 65 wew. 20.

Nabór do Chóru Vox Populi

Chór Vox Populi powstał w 2012 r. i działa pod dyrekcją Rafała Marchewczyka, założyciela i kierownika artystycznego chóru Krakowskiej Młodej Filharmonii. Podstawowy repertuar chóru stanowią utwory śpiewane a'cappella, poczynając od muzyki klasycznej i autorskich opracowań pieśni solowych, po transkrypcje utworów instrumentalnych i muzyki rozrywkowej. Spotkania chóru odbywają się we wtorki i czwartki w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie, os. Górali 5, o godzinie 19.00. Nabór dla nowych chórzystów jest stały i otwarty. Wstęp wolny.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-01-18
Data aktualizacji: 2022-01-28
Powrót

Zobacz także

Znajdź