Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Dzień z filmem dla dzieci w Ośrodku Kultury im. C.K. Norwida

Pokazy filmowe i warsztaty wprowadzające w tajniki kinematografii – tak w skrócie zapowiadają się propozycje na 21 stycznia, organizowane przez Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida w kinie studyjnym Sfinks.

Potęga marzeń cykl OKN
Fot. materiały prasowe

Dziś, 21 stycznia, o godz. 10.00 w ARTzonie Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w kinie Sfinks rozpocznie się pokaz filmu dla dzieci „Przygoda Nelly”, połączony z warsztatami filmoterapeutycznymi. Podczas spotkania to właśnie kino stanie się punktem wyjścia do rozmów i kreatywnych dyskusji o aktualnych problemach i tematach ważnych społecznie, rozmów o emocjach, refleksji nad własnym potencjałem twórczym. Zajęcia skierowane są do dzieci od 9. roku życia. Poprowadzą je Darek Janiczak i Karolina Nowacka. Wstęp jest wolny. Zapisy przez formularz tutaj.

Piątkowy seans to kolejna odsłona serii warsztatów „Potęga marzeń”, poświęconych działaniom z zakresu edukacji kulturalnej w obszarach animacji filmowej, fotografii, muzyki, teatru i filmu, o walorach arteterapeutycznych.


Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Miasta Kraków oraz Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-01-14
Data aktualizacji: 2022-01-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź