Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Lodowisko, tor curlingowy i inne atrakcje! Spędź ferie w Arenie

Zapraszamy do aktywnego spędzenia ferii zimowych przy TAURON Arenie Kraków! Czeka na was lodowisko, tor curlingowy, górka do zjeżdżania na pontonie, animacje dla dzieci, prezenty z okazji Dni Babci i Dziadka oraz mnóstwo pysznego jedzenia w Arenie Garden.

Fot. TAURON Arena Kraków

Kiedy na lodowisko?

W czasie ferii zimowych, które w Małopolsce rozpoczęły się 17 stycznia i potrwają do 30 stycznia lodowisko przy TAURON Arenie Kraków będzie czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 9.00-21.00 oraz od piątku do niedzieli w godz. 9.00-22.00. Codziennie o godz. 12.00, 15.00 i 18.00 – półgodzinna przerwa techniczna.

Dzięki współpracy z Wydziałem Sportu Urzędu Miasta Krakowa dzieci i młodzież szkolna z Krakowa, w wybranych godzinach, mogą skorzystać z lodowiska bezpłatnie. W okresie ferii będzie to możliwe w dni powszednie w godzinach 9.00-15.00. Wstęp jest możliwy za okazaniem legitymacji szkolnej. Dzieci do lat 12 mogą jeździć na lodowisku wyłącznie z opiekunem (w tym przypadku konieczny jest zakup biletu przez osobę dorosłą). Zwolnienie z opłaty za wstęp przysługuje opiekunom grup szkolnych (1 osoba/ 10 uczniów). Z akcji mogą również skorzystać przedszkolaki – pod okiem rodziców. Pozostałe zainteresowane osoby, w tym samym czasie, mogą kupić bilet na lodowisko.

Dodatkowe informacje o lodowisku i zapisach dla grup są dostępne tutaj.

Pyszności i... ponton, czyli atrakcje dla całej rodziny

Strefa gastronomiczna Areny Garden i Arena Coffee w Małej Hali będą czynne od poniedziałku do soboty w godz. 11.00-20.00, a w niedziele, w godz. 10.00-20.00. W ofercie są m.in. frytki, pizza, dania z grilla, burgery, kebaby, dania meksykańskie i węgierskie oraz słodycze: gofry, donuty serwowane w Słodziaku i pyszne desery oraz ciepłe napoje w Arena Coffee.

Dodatkowe kalorie będzie można spalić na pontonowej górce zjazdowej (Snow tubing) w godzinach działania strefy gastronomicznej.

W czasie ferii w Arenie Garden będzie można wziąć udział w niedzielnych animacjach z Doktorem Clownem – 23 stycznia i 30 stycznia oraz we wspólnym dekorowaniu ciasteczek z okazji Dnia Babci i Dziadka – 22 stycznia, o godz. 13.00 w Arenie Coffee. Dodatkowe informacje znajdziecie tutaj.

Ferie z curlingiem

Krakowski Klub Curlingowy zaprasza na coroczną akcję „Ferie z curlingiem”. Po raz pierwszy odbędzie się ona na torze curlingowym w TAURON Arenie Kraków.

Bezpłatne zajęcia będą organizowane w wybranych dniach, będą obowiązywać wcześniejsze zapisy. Dodatkowe informacje będą dostępne wkrótce na stronach internetowych curlingwkrakowie.pl i facebook.com/kkc.curling.

Każdy uczestnik będzie miał zapewniony profesjonalny sprzęt w postaci szczotki, slajda do ślizgu na lodzie oraz kamienie do gry. Należy pamiętać, aby wziąć ze sobą wygodny ubiór, obuwie zmienne sportowe, koniecznie czyste i dużo zapału do gry.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-01-13
Data aktualizacji: 2022-01-22
Powrót

Zobacz także

Znajdź