Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Weź udział w castingu do filmu

Casting może być początkiem przygody na planie filmowym. Tych, którzy chcą spróbować swoich sił z pewnością zainteresuje nabór do filmu „The Delegation”. Polsko-izraelsko-niemiecka produkcja kręcona będzie w Krakowie od 22 stycznia do 3 lutego.

Klaps filmowy, plan filmowy, kręcenie filmu, casting
Fot. Pixabay.com

Film „The Delegation” opowiada historię izraelskich licealistów, którzy wyjeżdżają na szkolną wycieczkę do Polski, aby odwiedzić obozy zagłady i miejsca pamięci o Holokauście. Fabuła skupia się na dojrzewaniu trójki przyjaciół: Mayi, Frischa i Roya. Akcja rozgrywa się gdzieś pomiędzy wielkimi dramatami historii a codziennymi trudami dojrzewających młodych ludzi.

Na potrzeby tego filmu poszukiwana jest młodzież (kobiety i mężczyźni) w wieku 16-22 lata o śródziemnomorskim typie urody, która będzie dyspozycyjna 22, 25, 26, 27, 30 stycznia oraz 1, 2, 3 lutego. Stawka za jeden dzień zdjęciowy wynosi 120 zł netto.

Zgłoszenie z dopiskiem „DK” zawierające imię i nazwisko, numer telefonu, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki prosimy wysyłać na maila mkmstudio@mkmstudiofilm.pl.

Z wybranymi osobami organizator castingu skontaktuje się telefonicznie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Műller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-01-12
Data aktualizacji: 2022-01-16
Powrót

Zobacz także

Znajdź